Zpět na úvodní stránku

Pozvánka na Antibiotický seminář 2016

J. Beneš, 4. 10. 2016

      Vážení kolegové,

      dovoluji si pozvat všechny zájemce na další ročník antibiotického semináře, který se bude konat v sobotu 5. 11. 2016 v budově děkanátu 3. LF UK, Ruská 87, Praha 10. Seminář je určen pro všechny lékaře i nelékaře, kteří se zajímají o používání antibiotik v klinické praxi. Účastníkům loňského a předloňského semináře byl poslán mail s informací o akci. Organizace semináře se tentokrát ujala firma HANZO; přihlásit na seminář se můžete prostřednictvím webových stránek http://www.hanzo.cz/atb. Počet účastníků je omezen kapacitou posluchárny.

      Seminář bude probíhat ve stejném duchu jako v minulých letech, s velkým prostorem pro diskusi. Účastníkům bude zajištěno průběžné občerstvení, dostanou certifikát o účasti garantovaný ČLK a získají také přístup na webové stránky, kde budou přednášky vystaveny.

      Vstupní poplatek na seminář ve výši 700 Kč je výhodné zaplatit do 25. října bankovním převodem; po tomto datu bude cena za účast vyšší o 100 Kč. Účastníci dostanou při registraci potvrzení o zaplacení, které bude možno uplatnit jako doklad pro zaměstnavatele.

      Všichni přihlášení dostanou podrobné informace ohledně možností dopravy a parkování na svou e-adresu týden před akcí.

      Těším se na setkání s Vámi

Prof. MUDr. Jiří Beneš, CSc.   
e-adresa: benes.infekce@seznam.cz   


      Program (ve formátu .pdf)

Zpět
Archiv zpráv
Úvodní stránka

SIL © 4. 10. 2016