Zpět na úvodní stránku

Využijte množství aktuálních informací na www.e-interna.cz!

R. Hruška, 7. 9. 2011

     

      E-interna už rok nabízí svému rostoucímu okruhu čtenářů aktuální informace z vnitřního lékařství. Primárním zaměřením je kardiologie, cílem je však postupně pokrýt celou šíři interny. E-interna je přehledně a jednoduše uspořádaný web, kde najdete odborné články, výsledky nejnovějších studií, komentáře českých specialistů k aktuálnímu dění, kalendář konferencí doma i v zahraničí nebo databázi doporučených postupů důležitých v interně. Jednou z předností e-interny je vlastní zpravodajství z konferencí: dozvíte se z první ruky vše podstatné, co na akcích zaznělo! Další výhodou e-interny bude možnost získávat od podzimu 2011 pravidelně a ZDARMA kredity postgraduálního vzdělávání v e-learningu. E-interna myslí i na zdravotní sestry a pracovníky lékáren: sestry i lékárníci zde najdou vlastní sekci se svým specifických obsahem. Pomyslnou třešničku na dortu představují soutěže o atraktivní ceny. Právě 29. září startuje soutěž o luxusní víkend v lázních pro dvě osoby. Odborný obsah webu e-interna garantuje prof. MUDr. Richard Češka, CSc. z VFN v Praze, lékárnickou sekci pak mgr. Michal Hojný, viceprezident České lékárnické komory. v redakčním týmu najdete i další známé specialisty.

     Potřebujete edukovat své pacienty o zdravé životosprávě? Pomůže vám "dvojče" e-interny Tlukot srdce (www.tlukotsrdce.cz)! Web určený pacientům a jejich rodinám je vytvářen v úzké spolupráci s MUDr. Janem Piťhou, CSc. z IKEM. Na kvalitu článků se tak můžete plně spolehnout. Tlukot srdce je bez reklam a je přístupný bez registrace. Národní knihovna ČR jej na základě kvality zařadila do svého WebArchivu.

      E-interna je klíč do světa medicíny, který vám nikdo nevezme: stačí se jednoduše zaregistrovat na www.e-interna.cz a ještě dnes můžete číst.
 

Zpět
Archiv zpráv
Úvodní stránka

SIL © 7. 9. 2011