Zpět na úvodní stránku

Mnoho štěstí a pevné zdraví do dalších let

1. 4. 2011

přejí doc. MUDr. Marii Staňkové, CSc. k narozeninám členové výboru Společnosti a ostatní spolupracovníci.
H. Rozsypal napsal(a) svůj příspěvek 01. 04. 2011 v 06:00:
Milá paní docentko, těší mě, že jsem na Síti nesportovně předběhl ostatní a mohl tak jako první upřímně popřát mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.


Jiří Beneš napsal(a) svůj příspěvek 01. 04. 2011 v 09:37:
Milá Maruško,
přeju Ti krásný zítřejší den, hodně štěstí a zdraví. Chtěl bych ti poděkovat za všechno, co děláš pro naši společnost - tiše a trpělivě, takže málokdo si uvědomuje, kolik energie na tuhle činnost musíš vynakládat. Ale ještě důležitější než samotný fakt, že pracuješ pro společnost (a tedy pro nás všechny, kdo infektologické branži působí) je způsob, jak to děláš. Ty máš přes všechny nesnáze pořád ještě ráda lidi, snažíš se pomáhat, máš pochopení pro každého ve svém okolí. Za sebe i za ostatní ti děkuji za tvou slušnost a laskavost, které je v našem světě tak málo. Máme Tě rádi
Jirka


Ivan Dostál napsal(a) svůj příspěvek 01. 04. 2011 v 12:16:
Vážená paní docentko,přeji Vám hodně zdraví, síly a optimismu!


kata holečková napsal(a) svůj příspěvek 02. 04. 2011 v 18:27:
milá Marie,
dovoľ, aby som Ti v mene celej našej spoločnosti slovenských infektológov, ale predovšetkým v mojom mene popriala veľa radosti, optimizmu, síl, energie a hlavne zdravia do ďalších rokov. Aby Ti úsmev nikdy nevymizol z tváre.
Osobne si prajem, aby sme sa ešte dlho mohli stretávať na našich spoločných podujatiach.
Posielam Ti slnečné pozdravy z Haiti, českej nemocnice, Hand for help a už teraz sa teším na naše stretnutie v Martine.
kh


Jana Kulichová napsal(a) svůj příspěvek 02. 04. 2011 v 19:35:
Vážená a milá paní docentko, vše nejlepší k životnímu jubileu přeje Jana Kulichová


Jiří Vaništa napsal(a) svůj příspěvek 03. 04. 2011 v 09:40:
Vážená a milá Maruško,
u příležitosti Tvého životního jubilea bych Ti chtěl moc a moc poděkovat za pochopení,přízeň i pomoc, se kterou jsem mohl vždy počítat během našeho společného působení na Bulovecké infekci. Tvé značné zásluhy o rozvoj infekčního lékařství jistě zhodnotí jiní. Já i moje manželka Ti ze srdce přejeme co nejvíce životní pohody, štěstí a hlavně zdraví.


Otakar Obr napsal(a) svůj příspěvek 04. 04. 2011 v 00:36:
Vážená paní docentko, je mi ctí se smět zařadit do houfu gratulantů přesto nebo právě proto, že naše kroky se rozdělily již před řádkou let. Vím, že jste stále taková, jako jste bývala tehdy, a to je moc a moc dobře. Přeji Vám v životě všechno krásné - od srdce a nafurt. Váš Ota


Líba Banďouchová napsal(a) svůj příspěvek 04. 04. 2011 v 13:10:
Milá Maruško, mám velkou radost, že Tě stále máme mezi sebou svěží, stejně milou a hodnou jako vždycky, se skvělou životní enegií, moudrostí a notnou dávkou smyslu pro humor.
Jen tak dále!
Líba


S. Šimková napsal(a) svůj příspěvek 05. 04. 2011 v 00:58:
Vážená paní docentko,
také já bych se chtěla připojit k dlouhé řadě gratulantů a popřát Vám k narozenínám. Za sebe i za celé naše oddělení Vám přeji hodně zdraví, sil a spokojenosti do dalších let. Vás i Vaši práce pro náš obor si velmi vážím a děkuji Vám. Ať Vám Váš elán a dobrá nálada vydrží ještě dlouhá léta.


Zpět
Archiv zpráv
Úvodní stránka

SIL © 1. 4. 2011