Zpět na úvodní stránku

Spuštění Intranetu České internistické společnosti

24. 12. 2010

     Česká internistická společnost ČLS JEP spouští 3. ledna 2011 nový informačně-komunikační portál Intranet ČIS

     Brzy bude spuštěn nový informačně-komunikační portál Intranet ČIS, který spouští Česká internistická společnost ČLS JEP. Tento zcela nový koncept startuje 3. ledna 2011 na adrese http://www.cis-intranet.cz/. Využijte proto možnost zaregistrovat se a začít využívat této služby. Členové České internistické společnosti mohou Intranet využívat zcela zdarma. Ve zkušební době 60 dní ho mohou ZDARMA využívat i ostatní zájemci, kteří nejsou členové ČIS JEP. Z internistů registrovaných v lednu 2011 vylosujeme pět, kteří získají roční členství v ČIS zdarma. Registrujte se od 3. 1. 2010.

     Úvodní slovo Prof. MUDr. Richarda Češky, CSc. ke spuštění:

      Vážené a milé kolegyně, vážení kolegové, členové naší společnosti!

      Troufám si říci, že řada z nás šla studovat medicínu (kromě mnoha dalších vznešenějších důvodů) také proto, aby byla co nejdále od matematiky, kybernetiky, elektroniky, a vůbec všech těch zázraků moderní techniky. Platí to jistě o generaci starší, ale i střední - nejmladší kolegové již jsou s elektronickými medii "jedna ruka". Navzdory výše uvedenému jsem opravdu upřímně rád, že Česká internistická společnost je první odbornou společností, která uvádí a otevírá svůj vlastní intranet.

      Prostředí intranetu nám umožní sdílet informace, diskutovat o problémech našeho oboru, přečíst zajímavé články, zjistit snadněji to, co jsme nedokázali najít (třeba informace ke vzdělávání) a mnoho dalšího. V nedaleké budoucnosti budeme mít přes intranet také přístup k našemu časopisu, k Vnitřnímu Lékařství.

      Sami brzy zjistíme, co vše nám intranet může přinést. Staňme se tedy všichni pravidelnými nejen návštěvníky, ale skutečnými uživateli a spolutvůrci intranetu ČIS. Sami se můžeme podílet na jeho budování a vylepšování.

      Krásnou zimu, nejen s intranetem, přeje

  Prof. MUDr. Richard Češka, CSc.,
předseda České internistické společnosti ČLS JEP


 

Zpět
Archiv zpráv
Úvodní stránka

SIL © 24. 12. 2010